yükleniyor

Hakkımda

Sedat Yıldız, faaliyetlerine 2010 yılında Türkiye sektöründeki tüm firmaların web tasarımlarını ve internet reklam hizmetlerini kurmak ve geliştirmek amacıyla hizmet vermeye başlamıştır.
Bugüne kadar binlerce firmaya web tasarımı, hosting, domain, web programlama, arama motoru optimizasyonu (seo), sunucu barındırma, google adwords, marka tescili, e-ticaret sitesi, yazılım geliştirme, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, afiş tasarımı, katalog ve dergi tasarımı, micro web tasarımı ve sosyal medya danışmanlık konularında hizmet vermiş bulunmaktayım.
Her geçen gün hızla gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek iş ortaklığı yaptığım tüm firmaların bu teknolojiden geri kalmamalarını sağlayıp bulundukları sektörde fark yaratarak bir adım öne taşımayı başardım.
Hizmet ve başarılarım ile bugün binlerce web tasarımı yapan rakiplerimi geride bırakarak ve farkımı ortaya koyarak sektördeki saygınlığımı korudum.
Hizmet verdiğim binlerce bireysel ve kurumsal müşterilerim ile daha da büyüyor ve müşterilerime sunduğum hizmet kalitemi her geçen gün arttırıyorum.
Çalışmakta olduğum şirketlerin web tasarımlarını, kurumsal kimlik tasarımı ve geliştirmelerini, internet reklam çalışmalarını ve birçok hizmeti profesyonel bir şekilde sağlamaktayım.
Bilişim sektörüne adım attığım günden bugüne dek benimle birlikte çalışan siz değerli iş ortaklarımın bana olan güvenine ve bağlılığına yön ver vermek, kendileri için hızlı ve sağlam çözüm ortağı olmak, sunduğum her bir hizmetlerim için en iyisi olmak yolunda hızla kendimizi geliştirmekteyim.
Birlikte çalıştığımız firmaların sadece web tasarım ihtiyaçlarını gidermekle kalmıyor, hassasiyetle üstünde durdukları tüm konularda benden beklentilerini fazlasıyla karşılıyor ve çözüm yolları üretiyorum.
Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımın getirdiği profesyonellik ile tasarım yeteneklerim ve doğru çözümler üretme gücüyle sizlerin takdir ve övgülerini kazanmakta ve bana verdiğiniz bu büyük güçle her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verme çabamı geliştirmekteyim.
Sizlerin ihtiyaçlarını, sorunlarını, varsa eksik kalan ve doldurulması gereken yönlerinizi detaylı şekilde dinleyerek bu konularda çözüm yolları üretir, hedeflerinizi ve ulaşabileceğiniz kitleler arasındaki köprüyü sağlam temeller üzerinde kurar ve alabileceğiniz maksimum düzeydeki en mükemmel ve profesyonel hizmeti sunmaktan dolayı gurur duymaktayım.

Ürün ve hizmetlerim hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bana ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!