yükleniyor

Arama Motoru Optimizasyonu

Sedat Yıldız SEO Danışmanlığı kapsamında öncelikle sektörünüzü, rakiplerinizi inceleyerek gerekli olan SEO Analizleri yapılmaktadır. Bu SEO analizleri; sitenizin SEO açısından eksiklikleri, rakipler ile kıyaslaması, doğru anahtar kelimelerin belirlenmesi, alternatif kelimelerin belirlenmesi ve SEO planlarının çıkartılmasını kapsamaktadır. Ayrıca Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti öncesi yapılan analizlerde sitenin daha önceden almış olduğu cezaların tespiti, marka imajını zedeleyen sitelerin tespiti ve firma bünyesinde yer alan ürünlerin, hizmetlerin SEO uyumlu olarak kurumsal bazda tanıtım revizyonları gerçekleştirilir.

Birbirine organize bir hizmet olan SEO Hizmeti, Kurumsal SEO Hizmeti olarak yürütüldüğünde SEO Çalışmalarındaki öncelikler ve stratejiler firma ve marka bazlı değişmektedir. Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti sıradan web sitelerine nazaran daha dikkatli ve kurumsal çerçeveler sınırında yürütülmektedir. Bu doğrultuda en önemli çalışma marka bilinirliğinin sağlanması, marka imajının olumlu bir şekilde sunulması ve sektörel tanıtımlardır.

Kurumsal firmaların sanal dünyada ki rekabet ortamından sıyrılmasını sağlamak, reklam maliyetlerini düşürmek, daha uzun soluklu ziyaretçi kitlesine sahip olunması adına kurumsal firmalar için gerçekleştirilen SEO çalışmasına Kurumsal SEO Danışmanlığı denir. Kurumsal SEO Danışmanlığı; firmaların rakiplerini iyi analiz etmesi, rakiplerine oranla fark sağlaması, ziyaretçi / müşteri geri dönüşümünü arttırması, marka bilinirliğini sağlaması, site içi ve site dışı tüm faktörlere göre çalışmaların gerçekleştirilmesi için yürütülmektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı; tüm SEO aşamalarını kapsayan bir şekilde sunulmasıyla beraber firmanın ihtiyaçları doğrultusunda SEO Aşamaları ayrı ayrı verilebilir ya da kısmi destek sağlanabilir. Tüm SEO çözümlerimiz ile hemen bize ulaşın, firmanıza en uygun hizmet hakkında detaylı görüşelim.

Ürün ve hizmetlerim hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bana ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!